Wczytuję dane...
Model: 30777853
Kod producenta: Kelly Quindlen
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 9788382662047
Wysyłka od: 13.99 PLN
Producent: jaguar

Opowieść w duchu queer i wlw od Kelly Quindlen, autorki znakomicie przyjętej przez polskich czytelników powieści LGBTQ+ pt. She Drives Me Crazy.

Przejmująca historia o przyjaźni, samoakceptacji i byciu „prawdziwąnastoletnią osobą”, w której na pewno odnajdzie się wielu czytelników. To autentyczna oda do wszystkich nieśmiałych i wycofanych.

Fani Becky Albertalli z pewnością pokochają opowieść o Codi i jej dramatyczną podróż w poszukiwaniu siebie.

Codi Teller nie sądziła, że w wieku siedemnastu lat jej życie będzie tak wyglądało.

Nigdy nie była na imprezie, nigdy nie zarwała nocy na mieście. Nawet nigdy się nie całowała. I nie tylko dlatego, że podobają jej się dziewczyny, raczej dlatego, że wraz z dwójką najlepszych przyjaciół, Maritzą i JaKorym, większość czasu spędza w piwnicy, oglądając Netflixa, zamiast angażować się w świat zewnętrzny.

I kiedy pewnego dnia Maritza i JaKory proponują wspólne wyjście na imprezę, Codi ma poważne wątpliwości. Te imprezy nie są dla takich jak oni, tylko dla fajnych i popularnych. Dla hetero.

Codi przypadkiem wpada na jedną z tych cool osób, Ricky’ego, akurat kiedy całuje się on po kryjomu z chłopakiem! Niespodziewanie między Codi a Rickym rodzi się przyjaźń. W zamian za milczenie Ricky bierze Codi pod swoje skrzydła i wciąga ją w letnie szaleństwo, pełne wieczornych spotkań i nowych doświadczeń. A wśród jego znajomych jest pewna piękna dziewczyna o imieniu Lydia…

KELLY QUINDLEN

Autorka powieści dla młodzieży Her Name in the Sky, Late to the Party oraz She Drives Me Crazy, nominowanej w 2021 roku do Goodreads Choice Awards.

Absolwentka Uniwersytetu Vanderbilt z literatury angielskiej i amerykanistyki. Pracowała jako nauczycielka w szkole średniej. Obecnie zasiada w radzie kierowniczej organizacji non-profit dla katolickich rodziców dzieci LGBT. Kelly mieszka w Atlancie.

W maju 2022 roku w Wydawnictwie Jaguar ukazała się powieść She Drives Me Crazy, słodka, zadziorna komedia romantyczna LGBTQ+ z reprezentacją wlw.


Autor: Kelly Quindlen
Data premiery: 2023-01-19
Strony: 336
Rodzaj: Książki
Okładka: Miękka ze skrzydełkami
Format: 200x135x25