Wczytuję dane...
Model: 30810059
Kod producenta: Adam Kay
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 9788367710602
Wysyłka od: 13.99 PLN
Producent: insignis

Liczba ludzi, którzy żyli do tej pory na Ziemi, to jakieś sto miliardów.
Gdyby ta książka miała opisywać ich wszystkich, byłaby zdecydowanie za gruba. Dlatego przeczytasz tu o zaledwie dziesięciu osobach – ale tych dziesięciu osobach, które zmieniły świat na zawsze. Kto to taki?
Na przykład Ada Lovelace, która dwieście lat temu wymyśliła programowanie (choć nie wolno jej było chodzić do biblioteki).
Albo Thomas Edison, który wynalazł kamerę, żarówkę i urządzenie do nagrywania dźwięku. (Choć w wieku dwunastu lat rzucił szkołę).
Czy Amelia Earhart, pierwsza kobieta, która samotnie przeleciała nad ogromnym oceanem w maleńkim samolociku (choć wtedy w trakcie lotu nie puszczano filmów. Ależ się musiała wynudzić…).
„Mocarne mózgi“ to zawierająca (tak na oko) 4 523 825 faktów książka, która w przezabawny sposób upamiętnia dokonania dziesięciu najgenialniejszych umysłów w historii, stworzona przez okupującego listy bestsellerów Adama Kaya oraz genialnego rysownika Henry’ego Pakera, znanych także z dwóch innych ze wszech miar interesujących pozycji: „Twojej anatomii“ i „Bardzo niesamowitej medycyny“.


Autor: Adam Kay
Data premiery: 2023-10-30
Strony: 112
Rodzaj: Książki
Okładka: Miękka
Format: 235x152x10